Kontakt

TurboProf – regeneracja turbosprężarek na terenie Śląska i Zagłębia

Nasza firma od wielu lat specjalizuje się w regeneracji turbosprężarek z silników benzynowych oraz diesla. Dzięki takiemu doświadczeniu i wszechstronności możemy zaproponować niezwykle kompleksowe usługi w przystępnych cenach. Do regeneracji turbin wykorzystujemy części zamienne najwyższej klasy, które zapewniają odpowiednią trwałość zregenerowanej turbosprężarki. Na usługi regeneracji turbosprężarek dajemy 12 miesięcy gwarancji, bez limitu kilometrów.
W przypadku wątpliwości zapraszamy do kontaktu z nami. Mogą Państwo skontaktować się telefonicznie, mailowo lub osobiście. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące regeneracji turbosprężarek.

TurboProf – jak nas znaleźć?

Nasza siedziba mieści się w Sosnowcu, a usługi z zakresu regeneracji turbosprężarek świadczymy głównie na terenie Śląska i Zagłębia. Przyjmujemy zlecenia regeneracji turbosprężarek od klientów z wielu miast. Odległość nie stanowi dla nas ograniczenia, dlatego współpracujemy z osobami i firmami z całej Polski. Zajmujemy się również skupem turbosprężarek.

Zapraszamy do kontaktu z nami – zarówno telefonicznego, jak i mailowego. Z chęcią odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące turbosprężarek i możliwości ich regeneracji. Oczywiście, zapraszamy również do nas osobiście!

LogoTurboProf_midi

Dane firmy
TurboProf s.c.
ul. Stawowa 4
41-214, Sosnowiec
woj. śląskie, Polska
NIP: 644-350-23-24

Dane kontaktowe
Email: serwis@turboprof.pl
Telefon: 507-199-620
Telefon: 507-199-720

Nasza lokalizacja na mapie


Wyświetl większą mapę
Powyżej poglądowa mapa dojazdu, po szczegółową mapę dojazdu do naszej firmy zapraszamy do serwisu GoogleMaps.