Praca

Regeneracja turbin – praca w Turbo Prof

W związku z bardzo dynamicznym rozwojem naszej firmy specjalizującej się w regeneracji turbosprężarek – poszukujemy pracowników na terenie Śląska. Nasza główna siedziba mieści się w Sosnowcu. Szukamy osób rzetelnych, uczciwych, odpowiedzialnych. Dlatego, jeżeli spełniasz niżej wymienione warunki, skontaktuj się z nami:

Oferty pracy

Technik serwisu:  regeneracja turbosprężarek

Praca: Stała, dodatkowa

Miejsce pracy: Sosnowiec

Opis stanowiska

- regeneracja turbosprężarek

Wymagania

- doświadczenie w regeneracji turbosprężarek

- wykształcenie mechaniczne

- prawo jazdy kat. B

- praca jako mechanik samochodowy będzie dodatkowym atutem

- dyspozycyjność, samodzielność, odpowiedzialność

Oferta

- szkolenia

- umowa o pracę, umowa zlecenie

e-mail: serwis@turboprof.pl

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji z dopiskiem praca stała lub dodatkowa. Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)”.