Kontakt

TurboProf – regeneracja turbosprężarek

Nasza firma od wielu lat specjalizuje się w regeneracji turbosprężarek z silników benzynowych oraz diesla, dzięki czemu możemy zaproponować niezwykle kompleksowe usługi w przystępnych cenach. Do regeneracji turbin wykorzystujemy części zamienne najwyższej klasy, które zapewniają odpowiednią trwałość zregenerowanej turbosprężarki. Na nasze usługi dajemy 12 miesięcy gwarancji, bez limitu kilometrów.

W przypadku wątpliwości, zapraszamy do kontaktu z nami. Mogą się Państwo z nami skontaktować telefonicznie, mailowo lub osobiście, dzięki czemu odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące turbosprężarek i możliwości ich regeneracji.

TurboProf – jak nas znaleźć

Nasza siedziba mieści się w Sosnowcu, a usługi z zakresu regeneracji turbosprężarek świadczymy głównie na terenie Śląska. Przyjmuje zlecenia od klientów z wielu miast – Katowic, Chorzowa, Olkusza. Do skorzystania z naszej profesjonalnej pomocy w zakresie regeneracji turbin zachęcamy też klientów z Będzina, Czeladzi, Siemianowic Śląskich czy Dąbrowy Górniczej.

Zapraszamy do kontaktu z nami – zarówno telefonicznego, jak i mailowego. Z chęcią odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące turbosprężarek i możliwości ich regeneracji. Oczywiście, zapraszamy również do nas osobiście!

LogoTurboProf_midi

Dane firmy
TurboProf s.c.
ul. Stawowa 4
41-214, Sosnowiec
woj. śląskie, Polska
NIP: 644-350-23-24

Dane kontaktowe
Email: serwis@turboprof.pl
Telefon: 507-199-620
Telefon: 507-199-720

Nasza lokalizacja na mapie


Wyświetl większą mapę
Powyżej poglądowa mapa dojazdu, po szczegółową mapę dojazdu do naszej firmy zapraszamy do serwisu GoogleMaps.